لوگوی مجله بیدار

شماره‌ی ۳۵

در این شماره
داستان
مقاله
نقد
پادکست
ترجمه
نویسندگان
همکاری
جشنواره
کارگاه نویسندگی
در این شماره داستان مقاله نقد پادکست ترجمه نویسندگان همکاری جشنواره کارگاه نویسندگی

داوران نخستین دوره‌ی جشنواره‌ی فسون | مجله‌ی داستانی بیدار

علیرضا ایرانمهر

نویسنده، منتقد ادبی، مدرس ادبیات داستانی، فیلم‌نامه نویس، و سردبیر و هم‌بنیان‌گذار مجله‌ی بیدار و جشنواره‌ی فسون. از دستاوردهای او انتشار صدها عنوان مقاله، داستان و نقد و پژوهش ادبی در بیش‌تر نشریات تخصصی و عمومی و وب سایت های فارسی زبان از سال ۱۳۶۹ تا کنون است. داستان‌ها و کتاب‌هایش به زبان‌های گوناگون ترجمه شده.

کامران محمدی

داستان نویس، روزنامه نگار و مدرس ادبیات داستانی است. کتاب های قصه‌های پریوار، آن جا که برف‌ها آب نمی‌شود، بگذارید میترا بخوابد، این جا باران صدا ندارد، رولت روسی و رمان مه از جمله آثار او هستند. کامران محمدی داور و برگزار کننده جشنواره‌های داستانی متعددی بوده و در دهه‌ی اخیر نقشی موثر در فعالیت های داستانی معاصر ایران داشته است. او آموزگاری موفقی در هنر نویسندگی است و هنرجویان بسیاری در کارگاه‌های او هنر نویسندگی را آموخته‌اند. او همچنین به تازگی انتشارات سنگ را دایر کرده و کار نشر را به فهرست فعالیت‌های حرفه‌ای خود افزوده است.

حافظ خیاوی

داستان نویس . او با انتشار مجموعه داستان مردی که گورش گم شد، که در سال هزار و سیصد و هفتاد و شش منتشر شد به درخششی ناگهانی در ادبیات داستانی معاصر ایران رسید. بعد از آن آثاری چون بوی خون خر، همه‌ی خیاو می داند، خدا مادر زیبایت را بیامرزد از اون منتشر شده است. او همچنین داوری جشنواره‌های داستانی گوناگونی را بر عهده داشته و از نویسندگان تاثیر گذار دهه اخیر ادبیات معاصر ایران بوده است.

خانه درباره‌ی ما خبرنامه تماس با ما پیوندها
© مجله‌ی داستانی بیدار.
درباره‌ی ما
خبرنامه
تماس با ما
پیوندها